|
|
|
|
|
Nederland
StreetDir.nl - Uw stratendirectory

Unieke beleving op het water, de Prinsenboot.

Logo

Op deze pagina hebben we alle informatie voor inschrijving Unieke beleving op het water, de Prinsenboot. uit de categorie Hotels & Vakantiewoningen in Spaarndam samengeplaatst. Hieronder vindt u het adres, details en een stadsplan met de exacte routebeschrijving.


Unieke beleving op het water, de Prinsenboot. Ligt op 20 km van Anne Frank Huis en 21 km van Vondelpark, en biedt gratis WiFi en een terras. Deze boot ligt op 21 km van Moco Museum en 21 km van Rijksmuseum.

Adres

Unieke beleving op het water, de Prinsenboot.
30 IJdijk
2063JT Spaarndam

Unieke beleving op het water, de Prinsenboot.:

Afbeeldingen

Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture

Details

Kamers:1
Check-In vanaf:14:00
Check-In tot:23:00
Check-out tot:11:00

Algemeen

Parkeren:Ja
Gratis parkeergelegenheid:Ja
Parkeeropties aanwezig:Ja
WiFi beschikbaar in gehele accommodatie:Ja

Gemeenschappelijke ruimtes

Terras:Ja

Overige

Rookvrije kamers:Ja
Niet-roken in gehele accommodatie:Ja

Diensten

Internet:Ja
WiFi:Ja
Gratis WiFi:Ja

Stadsplan



Unieke beleving op het water, de Prinsenboot.:

 

 

* Onbevestigde adressen: Voor sommige vermeldingen in onze lijst hebben bij nog geen bevestiging of het adres correct is. In dergelijke gevallen wordt het adres i.a. uit de databank overgenomen of op basis van de gegevens in de buurt berekend. Vermeldingen die we zo bekomen werden ter onderscheiding gekenmerkt. Als u één van deze adressen wilt bezoeken, informeer u vooraf op het stadsplan over de ligging van de invoer en vraag misschien hulp via andere bronnen.

** gemiddelde prijs per nacht